Dava ve İcra Takibi Hizmetleri

Köksal&Partners, geniş Müvekkil portföyüne uzun yıllardır etkili bir dava ve icra takip hizmeti sunmaktadır. Gerek bireysel, gerekse de kurumsal Müvekkillerinin münferit dava ve takipleri kadar, gerçek kişi ve şirketlere sürekli dava ve icra takip hizmetleri de, Büromuzun tecrübeli ve donanımlı kadrolarınca yerine getirilmektedir.

Danışmanlık Hizmeti

En az risk ile yeni bir iş kurulmasından, mevcut işinizdeki hukuki risklerin azaltılmasına kadar, ticaret hayatınızın her alanında ve gündelik yaşamınızda hukuki danışmanlık almanız günümüzün en acil ihtiyaçlarından birisidir. Köksal&Partners, yeni gelişen alanlar dahil olmak üzere bir çok alanda, uzman hukukçu ve teknik kadrosu ile, gerek kurumsal gerekse gerçek kişi Müvekkillerine münferit, günlük veya sürekli hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Onlıne İtibar Yönetimi

İnternet ortamında size veya geçmişinize ilişkin gerçek dışı bilgiler ya da hakaret içerikli yayınlar yapılıyorsa, eski fotoğraflarınız veya eski ilişkileriniz internette ve arama sonuçlarında en üst sıralarda geliyorsa ve bunlardan kurtulmak istiyorsanız, yapmanız gereken Online İtibar Yönetimi hizmeti almaktır. Köksal&Partners Online İtibar Yönetimi servisiyle bu hizmeti bir bütün halinde Müvekkilerine sunmaktadır.

Telif Yönetimi

Köksal&Partners, eserlerinizin telif hakkı tescilinden, Meslek birlikleri ve kurumlar nezdinde yapılacak iş takibine, telif haklarının birlikler ve adli makamlar önünde korunmasına kadar geniş ve etkin bir telif hakkı takibi ve yönetimi hizmeti sunmaktadır.

Bize ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.