Köksal&Partners, Eylül 2005’te Ankara'da kurulmuş, Eylül 2011 itibariyle ise faaliyet merkezini İstanbul'a taşıyarak, faaliyetlerini İstanbul, Ankara ve İzmir’de yürütmeye başlamıştır.

 

Köksal&Partners, Köksal-Özdamar-Özocak Avukatlık Ortaklığı ismi ile Eylül 2015’te İstanbul Barosuna tescil edilmiş olup resmi unvanıyla, müvekkillerine Avukatlık Kanunu ve Avukatlık Meslek Kurallarına bağlı olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, teknolojinin tüm imkanlarını büro faaliyetlerinde kullanarak hizmet vermektedir. Büromuzdaki tüm dosyalar elektronik ortama aktarılmış olup, tüm hukukçu kadromuz mekandan bağımsız bir şekilde ve mobil araçlarla haftanın her günü ve günün her saatinde çalışma olanağına sahiptir. Sürekli danışmanlık hizmeti verdiğimiz şirketler ve kurumsal müvekkillerimiz de kendi dosyalarını ve iş süreçlerini elektronik ortamdan takip edebilmektedirler.

 

Avrupa Birliği'ne uyum sürecindeki ülkemizde başta temel yasalarımız olmak üzere bir çok düzenleme hızla değişmekte ve hukuk neredeyse yeniden yazılmaktadır. Köksal&Partners, hızla değişen hukuk kurallarını yakından takip etmek için meslek içi eğitimlere önem vermekte ve gerek etkin teknoloji kullanımı gerekse de büro içi ve büro dışı eğitim etkinlikleri ile gelişme ve değişmeleri yakından takip etmektedir.

  Ekibimiz